Keelpillid

Osakonda kuulub kogu sümfooniaorkestri keelpillipere – viiulvioolatšello ja kontrabass.  Samuti saab õppida klassikalist kitarrikannelt ja harfi.
Lisaks erialale mängitakse koos ansamblis, kvartetis, orkestris, saadakse teada algtõed õpetamise metoodikast, keelpillimuusika ajaloost ja oma pilli hooldamisest.
Oluline osa on esinemistel, lavakogemuse saamisel eri paikades ja eri publikuga. Lõpetajad jätkavad õpinguid nii Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias kui ka kodust kaugemal. Neil on kindel ja oluline osa meie kutselistes orkestrites ja õpetajatena Eesti muusikakoolides.
Hetkel tegutsevad keelpilli eriala õpetajatena Eva Punder, Tiina Pangsep, Ester Vain, Kerstin Tomson, Lembi Mets, Meeme Saareväli, Kristi Mühling, Saale Kivimaker-Rull ja Kirill Ogorodnikov. Kontsertmeistritena on tegevad Olga Kulikova, Kristiina Golik, Tiiu Maasing ja Reinut Tepp.

Saale Kivimaker-Rull
saale.kivimaker-rull@otsakool.edu.ee