MUUSIKALAAGER “MaailmaOtsas”

Otsa kooli maailmamuusika laager “MaailmaOtsas 2022”

AEG: 1. märts – 5. märts 2022

KOHT: Georg Otsa nimeline Tallinna Muusikakool (Vabaduse väljak 4, Tallinn), Valtu Seltsimaja

OSALEJAD: noored al. 15. eluaastast

LÕPPKONTSERT Valtu Seltsimajas 5.03.22 kl 17:00

Lisainfo: maarja.soomre@otsakool.edu.ee, tel. 5341 3432

5 päeva täis:

• muusikat maailma eripaigust
  • koosmängu suures ETNO-orkesteris
  • improvisatsiooni
  • tantsu
  • jämmiõhtuid
  • super häid muusikuid
  • head tuju!

Laagri kulminatsiooniks on lõppkontsert Valtu Seltsimajas, mille järel on lõpupidu.

• Laagri maksumus kuni 4. veebruarini 2022 SOODUSHINNAGA 40 eurot
  • alates 5. veebruarist osalustasu 50 eurot
  • peale registreerimist saadame Teile arve ja palume tasuda 7 päeva jooksul, mis kinnitab Teie osaluse.
  • Toitlustus ja majutus hinna sisse ei kuulu (välja arvatud 4.03.-5.03. Valtus)

Registreeri laagrisse siit:

JUHENDAJAD:

Maarja Soomre on laulja, meloodika mängija ja õpetaja. Ta on lõpetanud TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia jazzlaulu erialal ning õppinud EMTA pärimusmuusika magistris. Tema suur kirg on maailmamuusika, mille tõttu on ta osa võtnud mitmetest etnolaagristest: Etno Histria 2012 (Sloveenia), Etno Horvaatia 2014 ja 2016, Ethnofonik 2015 Prantsusmaal, GLOMUS Camp 2017 Brasiilias ja Ethnofonik All Stars 2017. Maarja on olnud juhendaja nii Eesti kui ka Saksamaa etnolaagrites ning korraldab ja juhendab Otsa kooli maailmamuusika laagrit juba kolmandat korda. Maarja töötab G. Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis rütmimuusika õpikogukonna juhina ning õpetab rütmimuusika teooriat ja pärimusmuusikat, lisaks musitseerib ta koosseisudes RÜÜT ja Päri Päri.

Arno Tamm on multiinstrumentalistist, helilooja-arranžeerija ning õpetaja, kes on tegutsenud eri žanrites ja koosseisudes (Paabel, Estonian Voices, Levski jne). Õpingute jooksul Viljandi Kultuuriakadeemias tegi ta lähemat tutvust ka eesti pärimusmuusikaga, mille juurest pole ta eemale astunud tänaseni. Arno oli eesti ühe uuenduslikuma pärimusansambli Paabel solist, kitarrist ning arranžeerija, lisaks on ta õpetanud erinevates noortele muusikutele suunatud laagrites, sh Eesti Etno ja Koolijazz Viljandis. Eesti pärimusmuusika seadeid on ta loonud nii iseendale, vokaalansamblile, orkestrile kui erinevatele instrumentidele. Arno õpetab Heino Elleri nimelise Tartu Muusikakoolis pärimusmuusika improvisatsiooni ja arranžeerimist ja juhendab ansambleid.

Rohkem infot MaailmaOtsas – Otsa kooli maailmamuusika laager Facebooki lehel